  • AtlasIED 2500MA 24VDC TSD Power Supply - 1 Pack - 24 V DC/2.50 A Output - TSD-PS24V2500MA
    SKU # HS-ATL-TSD-PS24V2500MA
    Condition # New
    Save big right now
    UPC:
    Availability:
    1-3+ Weeks - ETA
    Minimum Purchase:
    2 units
    Safe & Secure Checkout
    In Stock
    Purchase Protection
    Every Order is Protected By BuySafe
    SSL Secure Payment
    Express Shipping
    Price Match Guarantee
    Your payment is secure
    Get expert help
    Our team of experienced professionals is always ready to help.
    Product Details
    Features:
    • Power up your portable devices with the constant voltage supply
    • 2.50 A current helps your device charge quickly
    • Time Saving Device device supported for better reliance and optimal performance
    • Delivers 24 V DC to ensure that your device is always ready to use
    Shipping & Return
    Return Policy
    Defective or DOA Products
    • Defective products must be in the original factory carton with all original packing materials.
    • HSSL credits are based on the purchase price or current price, whichever is lower.
    General Return Terms
    • 5–10 business days for us to receive your return from the shipper
    • 3–5 business days for us to process your return
    • 5–10 business days for your bank to process the refund
    Shipping Policy
    Has my order shipped?
    Click the "My Account" link at the top right hand side of our site to check your orders status.
    How do I change quantities or cancel an item in my order?
    How do I track my order?
    Click the "My Account" link at the top right hand side of our site to track your order.
    My order never arrived.
    An item is missing from my shipment.
    My product is missing parts.
    When will my backorder arrive?
    Warranty
    Manufacturer Standard Warranty
    Why Choose HSSL?
    Expertise
    Partnerships
    End-to-End Support
    Our dedicated support ensures your systems stay optimized, secure, and ready for what’s next.
    Scalable Solutions
    Expert in IT & Security Solutions
    • Digital Transformation Strategy
    • Advanced Cybersecurity
    • Cloud & Infrastructure Management
    • Data Backup & Recovery
    • Network & Endpoint Solutions
    • Technology Consulting
    You May Also Like
    image