  • Tag Tecslate 65inch Touch Screen Computer - 65-0065-200R
    SKU # HS-TAG-65-0065-200R
    Condition # New
    Request A Quote
    Availability:
    1-3+ Weeks - ETA
    Safe & Secure Checkout
    Purchase Protection
    Every Order is Protected By BuySafe
    Request a Quote
    Get a personalized quote tailored to your specific needs.
    -OR-
    sales@hssl.us
    SSL Secure Payment
    Express Shipping
    Price Match Guarantee
    Your payment is secure
    Get expert help
    Our team of experienced professionals is always ready to help.
    Product Details
    TAG TECSLATE 65in Includes: 16GB, 1TB, DVD Blu-ray, 10-Point Touchscreen, HD Webcam, Keyboard, Mouse, 1080P, Anti Glare Glass, 64 Bit OS, MS Windows, Intel Core i7 Processor, Intel Video Card, Digital Signage Software, Mobile Cart, 3 yr. Warranty.
    Key Features:
    • Immersive Display: 65" 1080P display with anti-glare glass for clear visuals in any lighting conditions.